Archiv aktualit

• Rozhovory

"Na začátku druhého poločasu jsme hodně polevili v koncentraci," uvědomuje si útočník Tomáš Došek, který dnes odehrál dobrý zápas a připsal si asistenci na úvodní brance.

• Soutěž

Po dnešním kole jsou známi další tři výherci vlaječky ze vzájemného zápasu se Sartidem. V čele se trochu zamíchalo pořadí, i když vedoucí Coolboy si náskok navýšil ...

• Reprezentace

Slávistický obránce Adam Petrouš odehrál v sobotu celé reprezentační utkání proti Rakousku, ve kterém čR zvítězila nad domácím Rakouskem 3:2.

• Ženský fotbal

Slávistky si poměrně hladce poradily s týmem ze třetího místa a díky prvnímu poločasu vyhrály 5:0. Přečtěte si postřehy trenéra Josefa Duchka, Gábiny Chlumecké, Dagmar Hreňové a slávistky v hradeckém dresu Lucky Šmahelové. Naleznete tam i jednadvacet fotografií.

• Archiv

Slávistické béčko pokračuje ve vítězném tažení, tentokrát to odeslo béčko Teplic, které jsme porazili 1:0 gólem v závěru utkání. Náš tým se usadil na prvním místě, druhé Ústí nad Labem na něj ztrácí dva body.

Slávistický stoper Adam Petrouš byl dodatečně povolán do reprezentce, která v sobotu sehraje zápas s Rakouskem. Petrouše nominoval trenér Karel Bruckner vzhledem k zdravotním problémům Martina Jiránka a Petra Johany.

• Archiv

I slávistické béčko dnes sehrálo přípravné utkání, dopadlo ale podstatně hůře...