Slávistky jsou mistryně ligy!

Fotbalistky Slavie jsou tři kola před koncem soutěže mistryně ligy! V dnešním zápase porazily Slovácko 2:0 po brankách Šurnovské a Šlajsové.

Zápas se hrál za aprílového počasí, chvíli déšť, chvíli sluníčko. I když měla Slavia územní převahu, nebezpečnější bylo v úvodu domácí Slovácko. S přibývajícím časem ale slávistky více hrozily, až před koncem poločasu dostala do vedení svůj tým Šurnovská, když z úhlu centrovaný míč zapadl na zadní tyč. A když z kraje druhého poločasu dalekonosnou střelou zvýšila vedení Šlajsová, bylo o vítězi rozhodnuto.

Po roce se tak titul vrací do Edenu. Slavia v sezóně ještě neprohrála a neztratila ani bod, navíc dostala pouhé tři góly.