Info o SN

Výsledky ankety Slávista jara 2004

Nyní vám můžeme konečně oznámit konečné výsledky naší ankety Slávista jara 2004. Vítězem se stal VÁCLAV KOLOUŠEK. V článku se dozvíte další zajímavosti včetně vylosovaných výherců.

Ankety se zúčastnilo celkem 87 lidí, což je o 56 méně než na podzim. Účast je tedy velkým zklamáním. Opět jste mohli hlasovat pomocí mobilního telefonu, čehož několik lidí využilo. Věřím, na podzim se účast v této anketě rapidně zvýší, a? to má také nějaký význam. Letos holt bylo dopředu jasné, kdo to vyhraje, možná proto někteří neměli chu? hlasovat.

Vítězný Václav Koloušek vyhrál suverénně se 410 body. O jeho výhře prakticky nikdo nepochyboval, o čemž svědčí, že se objevil na všech tipech, navíc na téměř 80% se objevil na prvním místě. Ztratil pouhých 25 bodů z celkově 435 možných.

Druhé místo tentokrát zaujal brankář Radek černý. Obdržel 230 bodů, na prvního tedy hodně ztratil, ale nad třetím získal náskok pouze devíti bodů. Objevil se celkem na 74 tipech, což je přibližně 82%. Na první místo ho umístilo 8 lidí.

Jako třetí skončil podzimní vítěz Karel Piták. Obdržel 221 bodů. Tato pozice dokazuje, že si zachoval dobrou formu po celý rok, dokazuje to také střelecká tabulka Slavie, kterou vyhrál. Na čtvrtého Radka Bejbl získal 26 bodů. Objevil se na 76 tipech (87%).

Vítěznému Václavu Kolouškovi bohužel nebudeme moci předat cenu osobně a ani udělat rozhovor. Sošku přesto dostane, prostředníkem nám trenér Slavie Josef Csaplár. Až předání proběhne, budeme vás informovat.

Na tipech se objevilo celkem 14 hráčů, což je o šest hráčů méně než na podzim. Přestože se nemělo tipovat na hráče, kteří nezasáhli do hry, jeden člověk tak neposlechl a tipl Matúše Kozáčika.

Pořadí ankety Slávista jara 2004 (v závorce pořadí na podzim):
1. Václav KOLOUŠEK – 410 bodů – (neumístěn)
11. Martin LATKA – 4 body – (20. místo)
12. Karel KRATOCHVÍL – 2 body – (17. místo)
12. David KALIVODA – 2 body – (13. místo)
14. Matúš KOZÁčIK – 1 bod – (5. místo)

Pojďme se ještě pro zajímavost podívat, jak vypadá pořadí podle toho, na kolika tipech se daní hráči objevili včetně toho, na jakých místech byli nejčastěji:
1. Václav Koloušek – 87 (69x 1. místo, 13x 2. místo, 4x 3. místo, 1x 5. místo)
2. Karel Piták – 76 (3x 1. místo, 28x 2. místo, 15x 3. místo, 19x 4. místo, 11x 5. místo)
3. Radek černý – 74 (8x 1. místo, 21x 2. místo, 23x 3. místo, 15x 4. místo, 7x 5. místo)
4. Radek Bejbl – 71 (5x 1. místo, 15x 2. místo, 21x 3. místo, 17x 4. místo, 13x 5. místo)
5. Tomáš Došek – 64 (1x 1. místo, 10x 2. místo, 15x 3. místo, 14x 4. místo, 24x 5. místo)
6. György Jozsi – 24 (6x 3. místo, 8x 4. místo, 10x 5. místo)
7. Pavel Kuka – 19 (1x 1. místo, 2x 3. místo, 7x 4. místo, 9x 5. místo)
8. Martin Müller – 6 (2x 4. místo, 4x 5. místo)
9. Lukáš Došek – 5 (2x 4. místo, 3x 5. místo)
10. Michal Švec – 3 (1x 3. místo, 2x 5. místo)
10. Martin Latka – 3 (1x 4. místo, 2x 5. místo)
12. Karel Kratochvíl – 1 (1x 4. místo)
12. David Kalivoda – 1 (1x 4. místo)
12. Matúš Kozáčik – 1 (1x 5. místo)

Uděláme si ještě takové jedno neoficiální pořadí. Součet bodů za podzim a jaro. Jelikož na jaře bylo trochu jiné bodové hodnocení, tak jsem letošní převedl na podzimní systém, kdy za první místo bylo 7 bodů, za druhé 5, třetí 3, čtvrté 2 a páté 1 bod. Vítězem v sezoně 2003/2004 by se stal Karel Piták.