Juniorka: Táborsko - Slavia 1:2

Juniorka Slavie posílená o Dobrotku, Tusjaka a Proška zvítězila na hřišti Táborska těsně 2:1, když dlouho prohrávala. Zůstává tak v kontaktu s čelem tabulky, kde Mladá Boleslav ztratila porážkou se Spartou.

Táborsko - Slavia 1:2 (1:0)
13. Stuchlík - 62. Zámečník, 83. Liška

Slavia: Hrubeš - Dobrotka, Kolařík, Čepelák, Tusjak - Prošek (59. Zámečník), Verner, Vondráček, Šimeček (81. Salašovič), Peterka - Červenka (18. Liška)

Slavia nastoupila v silné sestavě s Dobrotkou, Tusjakem, Proškem a Červenkou, ten však střídal již po necelých dvaceti minutách, zřejmě tedy pro zranění, nahradil jej Liška. To už Slavia prohrávala 0:1 a celý první poločas s tím nedokázala nic udělat, v největší šanci hostů zazdil samostatný únik Liška střelou mimo. Domácí hrozili Traorem, ale druhou branku rovněž nevstřelili. Ve druhé půli si Slavia vytvořila tlak, který poprvé zužitkoval střídající Zámečník po pouhých třech minutách na hřišti. Když už se schylovalo k remíze, vstřelil vítěznou branku Slavie Liška, sešívaní se tak udržují tři body za vedoucím Brnem, se kterým je ještě čeká vzájemný zápas, zisk mistrovského titulu tak mají ve svých rukou.