Juniorka: Jablonec - Slavia 0:2.

Juniorka v Jablonci protrhla dlouhou sérii bez výhry na venkovních hřištích trvající od loňského října a veze výhru 2:0.

Juniorka naposledy vyhrála venku v říjnu v Třinci a posledních šest jarních zápasů prohrála. Do Jablonce odjel i testovaný devatenáctiletý chorvatský útočník Petar Musa z NK Záhřeb, který nastoupil v základní sestavě. Do druhého poločasu naskočil záložník áčka Marko Alvir, který se rozehrává po zranění kotníku.

Slavii dnes vyšly standardní situace, nejdříve se po rohu v 38. minutě gólově prosadil Marek Kodr a v 83. minutě zvýšil z přímého kopu František Mysliveček. V samotném závěru ještě domácí Breda trefil břevno, ale na skóre se už nic neměnilo a Slavia veze do Prahy tři body.

Podrobné informace o zápase si můžete přečíst na onlajny.cz.

V dalším kole čeká Slavii v neděli 7. května od 10:15 na Xaverově Bohemians 1905.

26 - Pondělí 01. 05. 2017 15:00