Archiv aktualit

• Fortuna liga

Do konce podzimu zbývají už jen čtyři kola a Slavia s kádrem, od kterého to ještě před třemi měsíci nikdo nečekal, překonává v mnoha ohledech své výkony z předchozích šesti sezón. Sešívaní se drží na dohled pohárovým příčkám a čím víc se blíží zimní přestávka (a s ní spojené očekávané posílení kádru), tím víc se mohou fanoušci Slavie těšit na jaro.

• B-Tým

Juniorka o víkendu podlehla doma Dukle 1:3, jedinou branku vstřelil z penalty Lukáš Veselý.

Slavia přes několik absencí veze z Teplic překvapivé tři body, o nichž rozhodli čtyři minuty před koncem střídající hráči, Bílek se trefil z hranice vápna po akci Voltra.

Naštval Vás předchozí pátek zápas s Olomoucí? Nezoufejte, slávisté mají šanci si Vaši důvěru získat zpět. V zápase na Stínadlech proti místním Teplicím to však bude i vzhledem k absencím těžké. Utkání bude přenášet ČT Sport.

• Ženský fotbal

Fotbalistky Slavie si týden před derby se Spartou poradily s Plzní a vyhrály 6:0. Dvakrát se prosadila Kožárová, po jedné brance Svitková, Divišová, Chlastáková a Dlouhá. Dorostenky v Plzní vyhrály 4:1.

• O Slavii

Včera insolvenční soud rozhodl, že po stažení insolvenčních návrhů ze strany společností Online Services a Gamma Enterprise ukončuje insolvenční řízení vedené proti Slavii.

• O Slavii

Už od minulého pátku si můžete pořídit vstupenku na vršovické derby mezi Slavií a Bohemians 1905, které se hraje v neděli 8. listopadu od 15 hodin. Pokud dorazíte na zápas se svým potomkem, bude mít vstup zdarma.

• Info o SN

V dalších statistikách tipovačky se můžete mimo jiné podívat, jak moc jste věřili Slavii v derby. Nezapomeňte vložit vaše tipy na zápasy s Teplicemi a Bohemkou.