Archiv

leden 2006

• O víkendu béčko hrálo na dvou turnajích, z nichž ten v Cloppenburgu dokonce vyhrálo. Zítra svěřencům Luboše Kozla začíná hrubá příprava v Jizerských horách. Do týmu se vrací obránce Lukáš Nachtman.

• Ve svém druhém vystoupení na Chance cupu slávistická rezerva utrpěla svou první porážku. Proti druholigovém béčku Sparty ale větší část zápasu vedla.

• Do zimní přípravy se dnes zapojil i B-tým pod vedením Luboše Kozla. Ten dopoledne na výběhu do lesa přivítal šestnáct hráčů, do béčka se přesunuli tři hráči z A dorostu, jedna nová tvář na hostování a zatím chyběl Brazilec Branco, který dorazí později.

prosinec 2005

• Jak jsme slíbili včera, je tu druhý díl hlášek českých komentátorů. Dnes se na vás těší Jaromír Bosák, Pavel Poulíček a Václav Tittelbach.

• Na konci roku je vhodný čas na trochu odlehčené články. Připravili jsme pro vás nejzajímavější hlášky českých sportovních komentátorů a „komentátorů“.

• Slávistické béčko dnes výborně vstoupilo do zimního turnaje Chance cup. V prvním zápase rozdrtilo čáslav 6:1.

• Jak jste si již mohli přečíst, slávistická juniorka se v průběhu zimy zúčastní Chance cupu. V článku najdete podrobný rozpis všech zápasů naší rezervy.

listopad 2005

• Juniorka Slavie sehrála poslední utkání podzimní sezony čFL na hřišti Karlových Varů a na zasněžené umělé trávě vyhrála hokejovým výsledkem 5:3. Dvě branky dal Mejzlík a Janda, jednu přidal Milan černý. V sestavě se objevilo několik hráčů prvního týmu v čele s Patrikem Gedeonem.

• Skvělý návrat zažil brazilský útočník Evandro Adauto da Silva. Po zranění poprvé nastoupil v zápase a po nástupu do druhého poločasu přidal po čtyřech minutách jedinou a zároveň vítěznou branku utkání proti domácí Příbrami.

• Odbočka Vikingové z Lípy pořádá autobusový zájezd na pohárové utkání Hamburg – Slavie 15. 12. 2005. Autobus má 50 míst – Neoplan – několik míst nadále zbývá! POZOR, SLEVA!!! Se vstupenkou nyní pouze 1500 Kč!!

• Rezerva Slavie dokázala po tradičně brzy inkasovaném gólu otočit střetnutí se Strakonicemi a po dvou trefách Jandy a jedné Mejzlíka z penalty jsme vyhráli 3:1. Devadesát minut odehráli Martin Zbončák a Martin černoch.

říjen 2005

• Juniorka Slavie si z venkovního hřiště veze další prohru, tentokrát jsme nestačili na Varnsdorf a odvážíme si pytel se třemi zásahy.

• FO SK Slavia Praha-odbor přátel pořádá atraktivní autobusový zájezd s turistickým programem na utkání 2. kola Poháru UEFA VIKING STAVANGER (NORSKO) - SK SLAVIA PRAHA konané dne 24.11.2005 ve Stavangeru.

• Slávistické rezervě se další domácí zápas vůbec nevydařil, inkasovala již v 1. minutě, dohrávala v deseti bez vyloučeného Tomáše Šilhavého a nakonec nezískala ani bod.

• Slávistická juniorka uhrála remízu na hřišti Břevnova v 11. kole čFL. Po vedoucí brance Sedláčka se v závěru podařilo vyrovnat Pešírovi. V sestavě nastoupila řada hráčů prvního týmu.