Archiv

květen 2006

• Slavisticke becko uhralo bod v Prachaticich, ale v zaveru utkani melo dve vylozene sance, navic Nachtman nepromenil penaltu.

• Béčko si dnes v Jablonci připsalo další výhru. V sestavě bez posil z A týmu bylo po celé utkání lepší a o výhře rozhodlo již v prvním poločase.

• Ve velmi pohledném souboji dnes slávistická rezerva remizovala s juniorkou Liberce. V obou týmech nastoupily posily z A mužstva.

duben 2006

• Béčko si dnes po zásluze odváží body z Českých Budějovic. Ve druhém venkovním zápase během čtyř dnů vyhrálo 2:0.

• Slávistické béčko dnes v dohrávaném zápase s Čáslaví s hodně omlazenou sestavou nedokázalo vyhrát.

• Béčko dnes po bojovném výkonu porazilo střížkovskou Bohemku. Zápas opět provázely chybné výroky rozhodčích, Tomáš Pekhart byl nesmyslně vyloučen a trenér Luboš Kozel byl dokonce vykázán na tribunu.

• Strahov dnes zažil pražské derby slávistického béčka a Bohemians 1905, ale souboj šestého se sedmým celkem České fotbalové ligy žádné góly nepřinesl.

• Juniorka Slavie neprohrála ani v dalším zápase na jaře. Tentokrát si poradila s Chomutovem na jejich hřišti po výhře 3:1. O branky se postarali Pekhart, Kratochvíl a Nachtman.

• Juniorka Slavie konečně zabrala a poprvé na jaře vyhrála gólem Jarolímka z prvního poločasu.

• Jarní neporazitelnost si udržela slávistická rezerva i ve třetím utkání jara. Na druhou stranu béčko ještě na jaře nevyhrálo.

• Slavia si veze bod ze souboje s teplickým béčkem, když domácí vyrovnali až v 92. minutě.

březen 2006

• Delší dobu se mezi slávisty probírá otázka pochodu fanoušků na derby na Letnou. Je to rozhodně skvělá myšlenka, kterou podporujeme. Teď je však třeba zvolit vhodné místo, odkud by se mělo vyrazit. V anketě vpravo máte na výběr čtyři možnosti, tak se zkuste zapojit a připojit i v diskusi. A hlavně, půjdete vůbec? Já věřím že ano! Musí nás jít co nejvíce! Pojďme udělat Slavii skvělou propagaci!

• Juniorka Slavie své první vystoupení příliš nezvládla a po nepřesvědčivém výkonu pouze remizovala 1:1 se Spartou Krč. O jedinou branku se postaral Zoltán Hercegfalvi.