Archiv

srpen 2006

• Juniorka Slavie v prvním zápase ČFL nedokázala bodovat na hřišti Českých Budějovic a odjíždí domů s jednobrankovou prohrou. Přes dobrý první poločas jsme i tak nedokázali vstřelit branku.

• Zítra vstupuje do nové sezóny slávistické béčko. Trenér Luboš Kozel se v úvodním zápase proti rezervě Českých Budějovic bude muset vyrovnat s absencí dvou hráčů.

červenec 2006

• V posledním přípravném utkání před začátkem České fotbalové ligy vyhrála juniorka Slavie nad rezervním celkem Mostu vysoko 4:2. O branky se postarali Kratochvíl, Hašler, Zelinka a Dočkal.

• Slávistická juniorka odehrála další přípravný zápas, tentokrát remizovala 1:1 s druholigovým nováčkem Čáslaví. Skóre otevřel v 61. minutě Vagrčka, dvě minuty před koncem vyrovnal Broschinský.

• Juniorka Slavie vyhrála ve svém dalším přípravném utkání, tentokrát porazila Písek 3:2. Dvě branky dal Necid, jednu přidal po rozehrané penaltě Dejmek.

• Béčko odehrálo první přípravný zápas během soustředění v Písku, porazilo divizní Strakonice 7:1.

• B tým se dnes představil na turnaji čtyř mužstev a příliš se mu nedařilo, nejprve prohrál s Ústím nad Labem na penalty a v souboji o bronzovou medaili i s druholigovým polským týmem Miedz Legnica.

• Juniorka Slavie má za sebou odehrané první přípravné utkání. S ligovým nováčkem z Kladna, který nastoupil se širším kádrem, remizovala 2:2, což je skvělý výsledek. V týmu nastoupila řada mladých hráčů.

• Měsíční příprava před startem dalšího ročníku České fotbalové ligy začala slávistické juniorce. Přešlo do ní hodně hráčů z dorostu, kádr se dost obměnil.

• V pondělí začíná slávistické juniorce příprava, která bude letos trvat jen necelé čtyři týdny. Už 6. srpna bude brát béčko první mistrovský zápas na hřišti Ćeských Budějovic B.

červen 2006

• Slávistická juniorka si o týden zkrátila ligu a její kouč Luboš Kozel ještě před odjezdem na světový šampionát zhodnotil uplynulou sezónu.

• Slávistické béčko v posledním zápase rozdrtilo bezmocné Strakonice.

• Juniorka Slavie ve svém předposledním střetnutí v ČFL vyhrála nad rezervou Příbrami 3:1. O dvě branky se postaral Valenta, jednu přidal Borovský.

• Slávistická juniorka podlehla lídrovi České fotbalové ligy , když oba góly padly v prvním poločase.