Slavia - Dynamo Moskva 0:1

V dalším přípravném zápase se Slavii opět nepodařilo vyhrát, tentokrát jsme si odnesli prohru 0:1. Ve hře se vystřídalo celkem 22 hráčů.

Slavia - Dynamo Moskva 0:1 (0:0) Branka: 85. Lučenko Sestava Slavie: 1.poločas: Kozáčik – Kratochvíl, Bejbl, Suchopárek, Novotný – Sláma, Kučera, Kotrba, Hottek – Kuka, T. Došek 2.poločas: černý – L. Došek, Müller, Petrouš, Skácel – Krajčík, Dostálek, Gedeon, Piták – Vachoušek, Adauto I když jsme ani ve třetím přípravném zápase (nepočítám turnaj ve Würzburgu) nevyhráli, tak to ještě nic neznamená. Hráči trénují s míčem teprve krátce, takže se zlepšovat rozhodně budeme. Určitě byla zajímavá sestava ve druhém poločase, kdy s Vachouškem nebyl T.Došek, ale Adauto, a v záloze na Skácelové místě se objevil Krajčík. Uvídíme, jak se sestava bude vyvíjet.