Na turnaji v Jindřichově Hradci Slavia druhá

Slávisté dnes obsadili druhé místo na turnaji v Jindřichově Hradci, když ve finále podlehli Plzni na penalty.

V prvním zápase zvítězili hráči, kteří jsou spíše ze širšího kádru, nad Interem Bratislavou až na penalty, v normální hrací době s Bratislavou remizovali 1:1. Celých devadesát minut hrál Adauto, který měl být údajně zraněný, nicméně Interu vstřelil gól a ještě se stihnul přemístit do Rakouska, kde nastoupil proti Rapidu Vídeň. Spolu s ním odehrál zápas proti Interu i proti Rapidu i David Kalivoda. Slavia - Inter Bratislava: 1:1, na pen. 4:2 Sestava Slavie: Kozáčik - Milan Zachariáš, Šilhavý, Nachtmann, Novotný (46. Martin Zachariáš) - Sláma (46. Otočka), Stibůrek (46. Kratochvíl), Kalivoda, Sedláček (46. Bálek) - Hašler (46. T. Došek), Adauto. Gól Slavie: Adauto Ve finále se méně střídalo, hráli hráči, kteří si připsali proti Bratislavě jen druhý poločas. Někteří hráči se zkoušeli i na jiných postech, než na které jsou zvyklí. Slavia - Plzeň: 1:1, na pen. 4:5 Sestava Slavie: Kozáčik - Nachtman, Šilhavý (64. Zachariáš), P. Novotný, Kratochvíl - Otočka, Sláma, Stibůrek, Sedláček - Bálek, T. Došek. Gól Slavie: Nachtman