Rozhovory

Rozhovory v Trebinje

Na letišti před odletem do Prahy jsem měl možnost udělat rozhovory s Patrikem Gedeonem, Rudolfem Skácelem a Radkem černým ...

Rozhovor s Patrikem Gedeonem, který je prostě obrovský sympa?ák. Co říkáte na dnešní zápas? Určitě těžký zápas, protože Trebinje hrálo výborně. První poločas jsme měli štěstí, že nás podržel Radek černý a druhá půle byla už podle našich představ. Takže výsledek dobrý pro odvetu a myslím si, že bychom přes ně měli postoupit. Jste spokojený po všech stránkách? Výsledkově ano, i když koncem zápasu nějaké šance byly, ale my jsme je respektovali. Mají dobrý tým, ale výsledek 2:1 je dobrý výsledek. Dva góly na hřišti soupeře je paráda. Jak hodnotíte prostředí Trebinje? Připomnělo mi to trochu Blšany, ale atmosféra nádherná. Fandili i nám, když Ady střídal, tak mu zatleskali. Máte myšlenky už na Celtu Vigo? Myšlenky mám na Blšany v sobotu. Jsou ještě dva tři zápasy, takže to přijde až po tom. Blšany, to je tým, ke kterému máte hodně blízko. Jak se těšíte na tento zápas? Už to asi nebude ono, protože ty hráče, které znám, tam už nejsou a ani se nehraje v Blšanech, takže ten zápas pro mě ztrácí punc, ale musíme to zvládnout. Všichni je odsuzují, ale musíme je dokázat porazit. Nebude to taky určitě nic lehkého. Nebojíte se létání v letadle? Ne, já se nebojím. S Blšany jsem letěl na Intertoto Cup do Minsku speciálem pro 25lidí, takže to byla pro mě taková zkouška, kde jsem si prožil svoje, ale tohle je paráda. Rozhovor s Rudolfem Skácelem, od kterého jsem vypídil aspoň jedno jméno hráče, který se bojí létat. Jak se Vám dnes hrálo? Dobrý! Vyhráli jsme, takže dobrý! Mohl by jste popsat ten první gól? Já jsem dostal ideální balón od Kukačky a šel jsem ze strany sám a vystřelil jsem na zadní tyč. Brankář to vyrazil a Ady tam byl včas a doklepl to do brány. Jste spokojený s výsledkem i předvedenou hrou? Jsme spokojený s tím, že jsme vyhráli. Mohli jsme vyhrát asi víc, ale jeli jsme sem vyhrát a dali jsme dva góly, takže to je taky důležité. Dá se říct, že jsem spokojený, i když to mohlo být lepší. Nebojíte se létání v letadle? Ne, já jsem v pohodě. A prásknul byste někoho, kdo se bojí? Tak Radek Sláma ten se bál, jinak si nevzpomínám, kdo by měl nějaké problémy. Rozhovor s Radkem černým, který Slavii několikrát podržel. Jak hodnotíte dnešní utkání? Tak určitě pozitivně, protože jsme tady vyhráli. Možná jste měl dnes až moc práce. Ze začátku jsme nezvládali jistý herní situace, protože jsme nevěděli co od soupeře čekat. Dali jsme první gól, pak sice těsně před koncem poločasu jsme inkasovali z desítky. Potom jsme dali na 2:1 a měli ještě nějaké šance. Jak hodnotíte prostředí v Trebinje? Tak my tam byli akorát na trénink a zápas. Stadiónek malinký, ale atmosféra byla prima. Takže pozitivně. Nebojíte se létání v letadle? Ne, nebojím. Dík za rozhovor