Rozhovory

Rozhovor s Martinem Müllerem.

Role vůdce obrany dnes připadla na Martina Müllera. Nejenže své o třináct let mladší spoluhráče řídil velmi dobře, ale ještě přidal důležitý třetí gól.

První gól jste vstřelili již ve druhé minutě - asi jste nečekali, že se hned takto ujmete vedení. Určitě nám to hodně pomohlo, od něj se odvíjel celý zápas. Dostal vás do pohody? Určitě, bylo to možná vidět i na hřišti. Brno je sice kvalitní mužstvo, hrálo kombinačně, sem tam nás přehrávali, ale dali jsme góly a vyhráli. V prvním poločase to ale vypadalo, že jste se nechali uklidnit první brankou a příliš jste soupeře pouštěli do šancí. Asi ano, ale důležité je, že se vyhrálo. Vstřelil jsi třetí gól, i když byla střela ještě tečována, jak tedy trefu hodnotíš? Málem jsem si při ní zlomil nohu, protože mi balón nesedl (smích). Diváky jsi pobavil, když jsi v prvním poločase hlavičkoval míč nějakých dvacet centimetrů nad zemí. To byl záměr? Nene, nějak mi to podklouzlo, už jsem tam jinak nedosáhnul. Brno ve druhém poločase nepolevilo v aktivitě, v 60. minutě jste dostali gól na 3:1. Kdy jsi začal věřit, že zápas dotáhnete do vítězného konce? Hned jak jsme dali první gól. Průměrný věk ostatních tří obránců Slavie byl dnes dvacet let - jak se ti s takovými mladíky hraje? Kluci jsou hodně mladí, ale jsou zkušení a hrálo se mi s nimi dobře. Dostane vás dnešní vítězství do pohody? To se teprve uvidí, byl to vlastně druhý vítězný zápas po sobě. Do Teplic ale jedeme vyhrát.