květen 2010

• Béčko si připsalo druhou výhru v řadě, v Liberci brankami Kysely a dvakrát Vaňka vyhrálo 3:1 a poskočilo na osmé místo tabulky ČFL.

• Slávistické béčko porazilo v posílené sestavě rezervu Viktorky Žižkov, o góly se postarali Kysela a Pázler.

• Béčko uhrálo bod na hřišti Varnsdorfa, z hráčů, kteří nakoukli do áčka, nastoupili Mikula, Starý, Vaněk, Koreš, Trubila a Tecl.

duben 2010

• Béčko na Strahově podlehlo Ovčárům 0:1 brankou z poslední minuty.

• Béčko na Strahově remizovalo s Hlavicemi a drží se ve středu tabulky.

• Slávisté podlehli na hřišti Karlových Varů domácímu celku 1:2, oba góly domácích padly v prvním poločase, slávisté snížili v závěrečném nastavení.

• Béčko vydřelo výhru 1:0, příliš pohledný fotbal dnes diváci na Strahově neviděli.

• Béčko prohrálo v Králově Dvoře o branku. Z kádru A týmu se představili Mareš, Vaněk, Starý a Romanovs, který ovšem musel po inkasované brance kvůli zranění střídat.

březen 2010

• Slavia podlehla těsně Sezimovu Ústí, oba góly domácí vstřelili až v samém závěru hry.

• Slávistická rezerva bez posil z áčka veze bod ze hřiště České Lípy. Slávisté inkasovali vyrovnávací gól v 96. minutě z penalty, další pokutový kop navíc předtím Berkovec zneškodnil.

• Slávistická rezerva má výborný vstup do jara, v Edenu porazila čtvrtý Písek brankami Koreše a Tecla. Z áčka hráli Romanovs, Koreš a Tecl.

• Do jarní části ČFL vstupuje v sobotu béčko v Edenu ze 7. místa. "Máme úplně nové mužstvo, z podzimu nám zbyli ze základu jen Čmovš a Zieris," říká před startem jara trenér Miroslav Janů.

• Béčko v posledním přípravném utkání před začátkem ligy podlehlo Voticím těsně 0:1.

únor 2010

• V předposledním přípravném zápase podlehlo béčko v Humpolci A týmu Jihlavy 1:2. Za B tým nastoupili hráči, kteří v zimní přípravě nakoukli do áčka - Mikula, Starý, Duranski a Tecl. Poločas odchytal Deniss Romanovs.

• Slávistická juniorka v dalším přípravném zápase prohráli na domácím hřišti v Edenu s béčkem Kladna 2:3. Branky vstřelili Pázler a Palko.