únor 2011

• Béčko v dalším přípravném utkání porazilo divizní Brozany vysoko 7:1. Tým nastoupil v kombinované sestavě s hráči z áčka.

• Béčko v dalším přípravném utkání těsně podlehlo Chrudimi. V béčku jsou na testech čtyři hráči z FK Radnik z Bosny a Hercegoviny.

• Béčko Slavie v přípravě na umělce v Edenu prohrálo s druhým týmem druhé ligy Vlašimí. K dispozici měl Pavel Řehák pouze patnáct hráčů.

• V minulých několika dnech se na Slávistických novinách rozhořela diskuze ohledně založení Fondu na záchranu SK Slavia Praha. Redakce SN se tento nápad rozhodla trochu rozpracovat. Více v článku.

leden 2011

• Na začátku ledna vstoupilo do zimní přípravy i slávistické béčko, které čeká na konci ledna soustředění v Krkonoších a samozřejmě přípravné zápasy.

listopad 2010

• Závěr podzimu se béčku nevydařil, v souboji s přímým konkurentem z konce tabulky podlehla rezerva Karlovým Varům o branku a Slavia tak zakončí polovinu soutěže na sestupové příčce.

• Stejně jako áčko, i rezerva přišla o vítězství v poslední možné chvíli. Z kádru áčka tentokrát nastoupili Vomáčka, Palko, Koreš, Hurka, Zákostelský a golman Valeš, který navíc ve druhé půli chytil penaltu.

• Béčko bez Adama Hlouška, zato s uzdraveným Valešem v brance, porazilo rezervu Plzně. Z kádru A týmu nastoupili dále Palko, Hurka a Vomáčka.

říjen 2010

• Slávisté v Boleslavi v poločase vedli, Pázler navíc dvakrát trefil tyč, přesto odjíždějí znovu bez bodu. V základní sestavě nastoupili Bassirou Dembélé a Benjamin Vomáčka.

• Slávistické béčko podlehlo bývalému ligovému týmu 1:2, jediný gól Slavie vstřelil Kučera.

• Béčko remizovalo v Hlavici a zůstává v tabulce předposlední. Z kádru áčka nastoupili Kaufman, Vomáčka, Dembélé a Zákostelský.

• V zajímavém zápase dvou posledních týmů tabulky ČFL brali slávisté doma jen bod. V základní sestavě nastoupili uzdravení Kaufman a Pázler, do hry se dostal také Zákostelský.

• Béčko, za které nastoupili z kádru A týmu Jaakkola, Vomáčka, Palko, Duranski a Hurka, poprvé v sezóně bodovalo venku, remízu zachránil v poslední minutě Marič.

září 2010

• Béčko ve druhém poločase otočilo nepříznivý vývoj utkání s Českou Lípou a připsalo si druhé vítězství v sezóně. Poprvé se ve Slavii představil brankář Zdeněk Zlámal a z kádru A týmu nastoupili také Koreš, Hora a Hurka. V útoku nastoupil opět dorostenec Marič.

• Béčko prohrálo v Ovčárech a spadlo na poslední místo v tabulce ČFL. Poprvé hrál za B tým osmnáctiletý bosenský útočník Alberto Marič, který dosud působil v A dorostu.