Liga mistrů

říjen 2014

• Slavia se v Lize mistrů pokusila o nemožné na hřišti Barcelony, která si z Prahy přivezla nejtěsnější možnou výhru. Postoupit dále se ale sešívaným hráčkám nepovedlo, když svému soupeři podlehly i venku, tentokráte poměrem 0:3.

• Po letech se do Edenu vrátily evropské poháry. Nikoliv však zásluhou mužského týmu, nýbrž díky slávistickým ženám, které ve středeční podvečer vyzvaly slavnou Barcelonu! A nevedly si vůbec špatně, 70 minut byly více než vyrovnaným soupeřem, v závěru ale přišel tlak Katalánek, který vyústil ve vítěznou branku.

srpen 2009

• Ostuda, šok, propadák. Slavia ve třetím předkole nedokázala porazit Šeriff Tiraspol. Přestože se slávisté dostali do vedení díky brance Hlouška, za pasivitu ve druhém poločase přišel trest v posledních sekundách zápasu, kdy srovnal Ferreira a poslal svůj celek do dalšího kola. Na Slavii nastanou krušné časy a vyhrabat se z této situace nebude vůbec jednoduché ... "Je to sportovní neštěstí, těžko k tomu něco říct," nechal se slyšet trenér Karel Jarolím.

• Slavii zítra čeká odvetné utkání proti moldavskému mistrovi. Pokud v něm uspěje, postoupí do play-off soubojů o základní skupinu Ligy mistrů. Pokud odejde poražená, dostane se do play-off duelů o základní skupinu Evropské ligy.

• Ihned jakmile jsem se dozvěděl, že nám los ve třetím předkole Ligy mistrů přidělil Sheriff Tiraspol, byl jsem rozhodnutý, že pojedu vlakem. Před dvěma roky jsem v těchto končinách byl také vlakem s kamarádem. Navštívili jsme Oděsu, Kišiněv a Kyjev, ale Tiraspol se nám do itineráře nevešel a při leteckém zájezdu bych z města nic neviděl.

červenec 2009

• Fotbalisté Slavie v prvním utkání 3. předkola Ligy mistrů remizovali na hřišti Šeriffu Tiraspol 0:0. V průběhu utkání byli domácí lepším celkem, a tak za remízu můžeme být rádi. Slavia nepředvedla oslnivý výkon.

květen 2009

• Možná je trochu brzy, ale pojďme si přiblížit, jak bude vypadat kvalifikace o Ligu mistrů 2009/2010.

srpen 2008

• Fotbalisté Slavie v odvetě třetího předkola Ligy mistrů nedokázali vstřelit Fiorentině ani branku, takže po remíze 0:0 se loučí se soutěží a budou hrát jen Pohár UEFA. Po nevýrazném prvním poločase jsme se ve druhé půli zlepšili, ale ke vstřelení alespoň jedné branky to nevedlo. Prohlédněte si 9 fotografií.

• Slávisté zítra nastoupí k nejdůležitějšímu duelu sezony, pokusí se napravit dvougólové manko z Florencie a postoupit do základní skupiny Ligy mistrů.

• Slávisté si z prvního duelu s Fiorentinou odvážejí nepříznivou prohru 0:2. A mohlo být hůř...

• Slavii zítra čeká první souboj o postup do základní skupiny Ligy mistrů, na svém domácím hřišti ji přivítá čtvrtý celek uplynulé sezóny Serie A, ACF Fiorentina.

Zápas vysílá přímým přenosem ČT2!

• Dnešní los přiřknul Slavii v boji o postup do základní skupiny Ligy mistrů italského soupeře, Fiorentinu. První utkání se hraje 12. či 13. srpna v Itálii, odveta pak 26. či 27. srpna.

květen 2008

• Slávisté znají kompletní šestnáctku týmů, z nichž jim jeden bude soupeřem o postup do základní části LM.