Přípravná utkání

U.D. Universidad - Slavia 2:2

Fotbalisté Slavie remizovali v přípravném utkání na herním soustředění na Kanarských ostrovech s třetiligovým týmem U.D. Universidad 2:2, o branky se postarali Krajčík s Urbánkem.

Utkání proti třetiligovému soupeři se hrálo na umělé trávě. Po většinu doby jsme byli lepším týmem, ale soupeř dokázal vstřelit dvě branky, obě docela diskutabilní. První zřejmě předcházel ofsajd, druhá padla po nepenaltovém zákroku. Přesto jsme se ujali vedení ve 13. minutě, kdy se prosadil Krajčík střelou z voleje po centru Urbánka. A druhý jmenovaný také v poslední minutě prvního poločasu vyrovnal střelou k tyči. Ve druhé půli nastoupil i Brazilec Costa a opět předvedl několik pohledných akcí. Do týmu by měl pravděpodobně přijít na přestup. Do konce zápasu jsme se již střelecky neprosadili, když jsme trefili i tyč.

"S podmínkami i velice dobře technicky vybaveným soupeřem jsme se nakonec vyrovnali, měli jsme šance, kdy jsme mohli vstřelit další branky. S výkonem i nasazením hráčů jsem spokojený, vyzkoušeli jsme si další varianty rozestavení. Myslím, že Luboš Reiter se uvedl slušně, byl blízko vstřelení branky po krásné otočce, ještě potřebuje čas se sehrát se spoluhráči. Mrzí mne, že sportovní kvalitě řízení utkání přiliš nedodalo," uvedl po zápase trenér Karel Jarolím pro slavia.cz.

U.D. Universida - Slavia 2:2 (2:2)

Slavia, 1. poločas: Kozáčik - Jan Vorel, Latka, Aračič, Hubáček - Krajčík, Jarolím, Švec, Urbánek - Vlček, Necid
2. poločas: Michal Vorel - Hubáček, Latka, Dosoudil, Urbánek - Krajčík (60. Dočkal), Costa, Hrdlička, Švento - Janda, Reiter
Branky: 17. a 37. (pen.) Sanchez - 13. Krajčík, 42. Urbánek