Hráči Slavie

Slávisté na hostováních (6. 10. - 19. 10.)

Tentokrát přinášíme přehled slávistů na hostováních za uplynulé dva týdny.

V týdnu od 6. do 12. 10. probíhala mimo jiné reprezentační přestávka, nižší soutěže a pohárová utkání však přesto pokračovaly dalším kolem.

FNL

Marek Červenka (Sokolov - Frýdek-Místek 1:0) - Nejlepší střelec druhé ligy opět odehrál celé utkání na hrotu utkání. Branku však nevstřelil.

Miroslav Verner, Marek Čepelák (Vlašim - Třinec 3:2) - Ani jeden z našich hráčů hostujících ve Vlašimi se nedostal ani na lavičku.

Josef Bazal (Žižkov - Znojmo 0:2) - Opět nastoupil na kraji zálohy v základní sestavě a nezvykle odehrál celé utkání. K úspěchu jeho týmu to však nevedlo.

Martin Hurka (Kolín - Opava 0:1) - Celé utkání sledoval jen z lavičky.

ČFL

Jiří Vondráček (Chomutov - Louňovice 0:2) - Vondráček odehrál za farmu Vlašimi 89 minut na hrotu útoku a vstřelil další gól, kterým pomohl Louňovicím udržet se na kontakt prvnímu místu.

Jiří Sodoma (Admira Praha - Union 1:1 (4:2 pen.)) - Znovu se dostal do základní sestavy naší farmy a ve 21. minutě dorazil do sítě vyraženou střelu Kurka. V penaltovém rozstřelu pak svůj pokutový kop zvládl.

František Liška (Admira Praha - Union 1:1 (4:2 pen.)) - Nastoupil na hrotu Admiry, odehrál celé utkání.

Štěpán Zahálka (Admira Praha - Union 1:1(4:2 pen.)) - Dostal se opět do základní sestavy, v poslední desetiminutovce si připsal jednu velkou šanci.

Matěj Paprčiak (Admira Praha - Union 1:1 (4:2 pen.)) - Přišel na hřiště v 75. minutě a měl velkou šanci, mohl utkání rozhodnout, svou proměněnou penaltou v rozstřelu však své zaváhání lehce napravil.

Petr Kolařík (Vyšehrad - Bohemians Praha 1:3) - Opět nastoupil na Vyšehradě na postu stopera, prohru se silným Střížkovem však neodvrátil.

Jan Neuberg (Vyšehrad - Bohemians Praha 1:3) - Jako obvykle nastoupil na postu stopera a ve 20. minutě po rohovém kopu vstřelil důležitý gól, kterým srovnal na 1:1. Honza tak na Střížkově pokračuje v solidních výkonech.

Jan Zákostelský (Benešov - Převýšov 0:0 (2:4 pen.)) - Odehrál v obraně celé utkání, připsal si žlutou kartu a v rozstřelu také neproměněný pokutový kop.

Jan Prosek (Štěchovice - Meteor Praha 3:1) - Nastoupil na kraji zálohy a odehrál 86 minut.

MSFL

Jakub Mac (Zlín B - Hlučín 1:2) - Odehrál na stoperu celé utkání a přispěl tak k výhře svého týmu.

Pohár FAČR

Josef Bazal (Mladá Boleslav - Žižkov 5:0) - Josef odehrál na kraji zálohy opět porci devadesáti minut.

Slovnaft cup

Dávid Škutka (Nemšová - Košice 1:4) - Dávid přispěl svým gólem z pokutového kopu k pohárové kanonádě Košic.

V týdnu od 13. do 19. 10. se hrály další kola domácích soutěží.

Synot liga

Štěpán Koreš (Hradec Králové - Č. Budějovice 2:3) - Štěpán do utkání bohužel nezasáhl.

FNL

Josef Bazal (Třinec - Žižkov 0:0) - Znovu odehrál na kraji zálohy celé utkání, k výhře to opět nevedlo.

Martin Hurka (Olomouc - Kolín 4:1) - Nastoupil na hrotu útoku Kolína, kde odehrál 63 minut.

Miroslav Verner, Marek Čepelák (Vlašim - Táborsko 2:4) - Ani jeden z hráčů se nedostal ani na lavičku náhradníků.

Luboš Tusjak (Vlašim - Táborsko 2:4) - Na kraji zálohy odehrál opět celé utkání a Táborsko si připsalo cenné vítězství.

Marek Červenka (Znojmo - Sokolov 2:0) - Odehrál na hrotu útoku celé utkání, Sokolov však ani druhý dlouhý výlet na východ republiky během čtrnácti dnů nezvládl.

ČFL

Petr Kolařík (Písek - Vyšehrad 2:3) - Odehrál na stoperu celé utkání, přispěl k důležité výhře, kterou si Vyšehrad připsal až brankou z penalty v nastavení.

Jan Neuberg (Bohemians Praha - Chomutov 4:0) - Neuberg potvrdil skvělou herní pohodu a přidal si na své konto další čisté konto.

František Liška (Převýšov - Admira 2:0) - Nastoupil na hřiště až v 69. minutě.

Jiří Sodoma (Převýšov - Admira 2:0) - Odehrál 81 minut. Připsal si jednu velkou šanci.

Matěj Paprčiak (Převýšov - Admira 2:0) - Odehrál v útoku celé utkání, měl jednu větší šanci.

Štěpán Zahálka (Převýšov - Admira 2:0) - Opět odehrál celé utkání, příliš však vidět nebyl.

Jan Prosek (Louňovice - Štěchovice 1:0) - Znovu odehrál jako vždy na kraji zálohy celé utkání.

Jan Zákostelský (Meteor Praha - Benešov 1:1 (2:4 pen.)) - Opět odehrál celé utkání na postu stopera a opět to však přineslo pouze výhru na pokutové kopy.

Jiří Vondráček (Louňovice - Štěchovice 1:0) - Jirka opět nastoupil na hrotu útoku a vstřelil jediný a také vítězný gól svého týmu. Odehrál 80 minut.

Marek Čepelák (Louňovice - Štěchovice 1:0) - Za farmu Vlašimi nastoupil na hřiště v 72. minutě.

MSFL

Jakub Mac (Hlučín - Líšeň 1:1) - Kuba opět odehrál za Hlučín celé utkání.

Dávid Škutka (Zlaté Moravce - Košice 3:0) - Zápas byl velice ovlivněn brzkým vyloučením jednoho z hostujících hráčů. Dávid odehrál celé utkání.