Hráči Slavie

Linhart vstřelil branku za reprezentaci U21

Zdeněk Linhart zaznamenal v přípravném zápase reprezentace U21 se Slovenskem branku. Na ni mu nahrál další slávista na hostování Tomáš Souček. Češi vyhráli 4:1.

Komentáře (23)

1. Re: Linhart U21 branka

Alanor (admin)     před 7 lety 24.03.2017 17:34 |
    3 0

Jen bych upozornil na postavu Mihalíka, který hraje za Slováky. Ten bude za chvíli jako Karel Piták na konci kariéry.

• Re: Linhart U21 branka

Alanor (admin)     před 7 lety 24.03.2017 18:03 |
        1 0

Jo, projevuje se životospráva.

Ladislav (přítel SN)     před 7 lety 24.03.2017 20:32 |
          2 0

Jak jsem se tady dříve zastával Linharta, tak se teď zastanu i Mihalíka, oba mají potenciál a Jaro hraje za Cracovii velice slušně, patří mezi rozdílové hráče (ještě Polczak a Piatek). Myslím, že jara budou chtít udržet, jen je otázka, zda za něho budou ochotni zaplatit 1 mil. euro.

Akuls     před 7 lety 24.03.2017 22:38 |
            2 2

No nevím, sleduji to jen na Onlajnech, ale Mihalík v Cracovii nejdříve střídal, potom odehrál jeden celý zápas a dal hlavou gól a nyní je naopak střídán, jako naposledy v Kielcích, kde šel dolů o poločase, Cracovia prohrála 3:0 a už je předposlední. Na to, že je nějakou oporou Cracovie to tedy zrovna nevypadá.
            Dnes byl v mužstvu slovenské U-21 koncovým hráčem, všechny akce a že jich zrovna moc nebylo, u něj končily.

Maeden (přítel SN)     před 7 lety 24.03.2017 23:57 |
              1 1

Sleduješ blbě.
              Nejdřív 2x střídal, pak 4x základ, z toho 2x celý zápas. Teď dostal Krakov na úvod červenou, což asi střídání ovlivnilo. Má odehráno 360' a 1+1, to bych nazval jako super start a pokud se zachrání, asi si ho nechají. 21letý hráč na hostovačce nebude po 6 kolech oporou, to by tu extra kvalitu ukázal už u nás.

Akuls     před 7 lety 25.03.2017 00:09 |
                2 1

Takže jeden ze tří rozdílových hráč a není oporou týmu. Zajímavé. Uvidíme jak se v Cracovii připraví na ME U 21. Dnes ho Hapal určitě nepochválil.

Ladislav (přítel SN)     před 7 lety 25.03.2017 01:43 |
                  0 0

Poslední zápas hrála Cracovia od 7 minuty o deseti, to je zápas o ničem, ten jeden hráč tam strašně chybí (proto taky prohráli 0-3).

Travinho     před 7 lety 25.03.2017 07:38 |
                0 0

Dát milion Euro za hráče, který je na hraně základu... Moc to nevidím.

Luckyduck (přítel SN)     před 7 lety 25.03.2017 09:01 |
            1 0

Přispěju svou troškou do mlýna. Viděl jsem přes stream většinu zápasu Cracovia - Lubin 1-1 (od 30.minuty až do konce). Ten zápas odehrál Jaro celý a jestli bych měl jeho výkon shrnout jednou charakteristikou, tak to bude nevyrovnanost.
            Co jsem viděl z prvního poločasu, tak byl Jaro na levém křídle a nehrál moc dobře, přišel mi líný na krok, ve vápně si špatně vybíral místo při útočných akcích (snad 2x se při nebezpečné situaci ve vápně pletli navzájem s útočníkem jeden druhému pod nohy místo toho, aby si Jaro hledal volný prostoru a mohla na něj akce nějak pokračovat), no a při bránění snad jen stínoval - většinou daleko od hráče, jako by se vyhýbal souboji. Jinak práci s míčem a rozehrávku měl tradičně slušnou.
            V 46. minutě mě docela zvednul tlak, když šla Cracovia do hodně slibného brejku, který mohl být 3 na 3, ale nebyl, protože Jaro nezasprintoval po levé straně a jen VYKLUSÁVAL dopředu (wtf?), takže útočník a pravé křídlo sprintovali dopředu s míčem sami proti přesile - a podle toho i akce skončila. Poločas skončil 0-1.

Druhý poločas asi dostal celý tým v kabině kvalitní čočku a všichni se probrali a začali hrát o něco lépe. Jaro se přesunul na pravou zálohu a najednou z něho byl ten rozdílový hráč - víc se hlásil o míče a sbíhal si pro ně, víc kombinoval ve svém prostoru a pěknou kličkou nebo tou svou stahovačkou vyhrál několik soubojů u pravé lajny. Taky v téhle své aktivní fázi poslal několik velmi dobrých centrů do vápna a po jednom z nich se k odraženému míči dostal nabíhající záložník a pěknou střelou z 20 metrů vyrovnal na konečných 1-1.

Takže tak.. rozdílový hráč v tomhle zápase Jaro byl, ale jen určitou část utkání. Jinou část utkání byl skoro zralý na vystřídání.

2. Re: Linhart vstřelil branku za reprezentaci U21

pinochet     před 7 lety 24.03.2017 18:27 |
    2 1

Myslím, že v Linhartovi co by zbytečném nákupu se mnozí zde ve fóru, včetně mne, mýlili. Už v Plzni za Příbram se mi docela líbil, je to bijec a po dnešním výkonu by možná stálo za to uvažovat o jeho letním přesunu do Áčka.

• Re: Linhart vstřelil branku za reprezentaci U21

chrobak     před 7 lety 24.03.2017 19:12 |
      1 0

Když se řekne A, tak i B. Místo koho?

mirecek1111     před 7 lety 24.03.2017 19:49 |
        6 0

Já ho neviděl, ale pokud by na to měl, tak nastoupí do letní přípravy a léto ukáže, jestli se u nás dokáže prosadit a také koho případně vytlačí. U takového hráče se asi neřeší místo koho, prostě by se o to popral.

winter (přítel SN)     před 7 lety 24.03.2017 22:02 |
      2 2

Nesmysl.. V současný době absolutně nemá šanci se přes Škodu, Mešanoviče, Micka a Tecla prosadit. Bylo by fajn aby se v Příbrami zohehrál abychom ho po sezoně mohli střelit kamkoliv alespoň za cenu, za kterou jsme ho přivedli.

Jachym     před 7 lety 24.03.2017 22:12 |
      0 0

Kolik gólů zatím za Příbram, poslední ligový tým, nastřílel? Já bych řekl, že ne o moc víc než Kuchta u klokanů.

Akuls     před 7 lety 24.03.2017 22:52 |
        5 0

No počítám, že kdyby hrál za Příbram Ronaldo, tak na tom nebude se svou střeleckou bilancí o moc lépe než Linhart.

Borris     před 7 lety 25.03.2017 00:22 |
          4 3

Kdyby hrál Ronaldo za Příbram, tak sám dotáhne Příbram do pohárů :-) ale to jen tak pro upřesněnou. Nedokázal jsem v sobě utišit hlas Ronaldovce :-)

donford     před 7 lety 25.03.2017 14:07 |
            1 6

Lze říct, že s nadsázkou, že jsem i já Ronaldovec. Ale výjimečně s tebou Borrisi nesouhlasím. Pověsili by se na něj v naší lize nejméně dva chrti, kteří by do něj kopali jak do dveří a kdyby si s nimi poradil a třeba jim utíkal, a nekopal zrovna za Plzeň, případně za Spartu, pochutnal by si na něm Ardeleánu, dal mu 2 žluté za sebou a šel by z válu. A protože je vznětlivé, iberské povahy, ohradil by se po první žluté a dostal hned červenou. Věř, že proti klice Pelta, Berbr, Ardeleánu by v naší lize ani trojnásobný nejlepší fotbalista světa vůbec, ale vůbec neměl šanci. Oni jsou přece kingové, on pro ně jen obyčejný pion, kterému je nutno šlápnout na krk. Kdybys četl dneší sobotní MF, tak tam se redaktor Palička v podstatě strachuje i o vítězství nad San Marinem. Tak jsme dopadli. Jsme ubožáci. Jen pro smích.

3. Re: Linhart vstřelil branku za reprezentaci U21

Akuls     před 7 lety 24.03.2017 22:46 |
    0 0

Luftner zůstal jen na lavičce. Čekal jsem, že spolu se Simičem a Součkem vytvoří obranný trojuhelník naší U-21. Snad také není nějaký naťuknutý jako Pavlenka a Sýkora.

lukas8 (admin)     před 7 lety 25.03.2017 13:14 |
      1 0

Není. Lavička jen chce vyzkoušet co nejvíce variant. V pondělí hrát bude.

4. Re: Linhart vstřelil branku za reprezentaci U21

Fulham     před 7 lety 25.03.2017 06:26 |
    2 0

Ale to Vám povím....ten Venca by nám slušel.

5. Reprezentanti

Kábě     před 7 lety 25.03.2017 11:13 |
    7 0

Simon Deli i Michael Ngadeu Ngadjui odehráli včera za své reprezentace v přípravných zápasech oba celý zápas. Míša v záloze.

6. Re: Linhart vstřelil branku za reprezentaci U21

urs (přítel SN)     před 7 lety 25.03.2017 20:29 |
    1 0

Linhart mile překvapil, nicméně (nevím zda jste to tu někdo zmiňoval) si myslím, že neměl jen bodík za góla, ale i za asistenci, kdy jeho střelu dorážel Černý.. To jest, že Zdeněk měl body hned dva :)