A-Tým

Články z týmu

• Fortuna liga
    a

Fotbalisté Slavie utekli hrobníkovi z lopaty, když po kiksu brankáře Michala Vorla otočil průběh střetnutí v závěru David Kalivoda dvěma brankami. V případě naší výhry v Českých Budějovicích a výhry Mladé Boleslavi nad Libercem bychom skončili na druhém místě! Prohlédněte si celkem 104 fotografií ze zápasu, vše naleznete ZDE či uvnitř článku.

a

V pondělí sehrajeme na Strahově poslední domácí zápas sezony. V kole s jednotným časem výkopu přivítáme na větrné hůrce zlínskou Tescomu. Nadcházející zápas nám může buď zkomplikovat cestu do pohárové Evropy, nebo může dveře do ní naopak otevřít. Aby tomu tak bylo, přijďte všichni podpořit Slavii v pondělí v 17:15 přímo na stadion, zápas jinde neuvidíte, televize vysílá jiná střetnutí.

• O Slavii
    a

Mnozí z vás jsou členové Fanklubu, další teprve uvažují o připojení. Chtěl bych vám všem podat několik důležitých informací. Týká se to prodloužení platnosti aktuální kartičky, prodloužení členství či odměny pro pravidelné účastníky výjezdů s Fanklubem.

a

Příznivci Slavie si po dlouhé době vychutnávají pocit vítězství. Po dlouhých šesti zápasech plných nezdarů se tým zvedl a dokázal porazit předposlední Příbram. Domácí byli po celý zápas neškodní, v obraně nastoupil po dlouhé době talentovaný Studík, ligu si poprvé vyzkoušel i středopolař Jablonský, který střídal zraněného Jandu. Prohlédněte si 34 fotografií ze zápasu - ZDE.

a

Už jen shodou náhod by Slavia mohla dosáhnout na příčky zaručující pro příští sezonu účast v pohárové Evropě. V neděli od 20:15 nás na svém stadionu přivítá Marila Příbram. Domácí budou hrát o holé přežití v nejvyšší soutěži, to jen nahrává faktu, že se bude hrát otevřený a přímočarý fotbal. Zápas vysílá živě ČT4 Sport, přijďte povzbudit naše fotbalisty přímo do Příbrami.

a

Fotbalisté Slavie konečně vstřelili po 505 minutách branku, přesto to na výhru nestačilo. Ve velkém nasazení hrané utkání nakonec skončilo remízou 1:1. Střeleckou smůlu protrhl Stanislav Vlček. Sezona navíc skončila pro Marka Suchého. Prohlédněte si 51 fotografií ze zápasu - ZDE. V článku si můžete stáhnout dva audio rozhovory - s Tomášem Necidem a Michalem Švecem.

a

Ve čtvrtek nás čeká boj o všechno! Po vyloženě tristních výsledcích poslední doby přivítáme na Strahově Mladou Boleslav, tři body jsou nutností. Jestliže nevyhrajeme, vidina účasti v evropských pohárech příští sezonu se velmi pravděpodobně rozplyne. Jako první důsledek nezdarů byl Radek Dosoudil přeřazen do B-týmu. Zápas vysílá živě ČT2 od 17:15, raději přijďte povzbudit Slavii na Strahov, tým podporu potřebuje.

• O Slavii
    a

Krize fotbalové Slavie má první oběť. Za lajdácké vyloučení a špatný přístup v poslední době byl z kádru vyřazen Radek Dosoudil. Ten během měsíce dostal dvakrát červenou kartu, v obou případech úplně zbytečně. K tomu ještě dostal finanční pokutu.