Soutěž

červen 2019

 • Hlasujte v naší anketě nejlepší slávista jara 2019. Kdo letos na jaře nejvíce zářil v bojích o titul, pohár či v evropské lize? Konkurence byla veliká! Hlasování probíhá do 12.6.2019.

prosinec 2018

červenec 2018

květen 2018

 • Opět po roce zde máme vyhlášení naší populární tipovačky, do které jsou zařazována všechna utkání A mužstva a některé vybrané zápasy žen. Letošním vítězem se stává uživatel s přezdívkou Recak.

prosinec 2017

srpen 2016

 • Jak jistě většina ví, na našem webu běží tipovací soutěž. Před dnešním zápasem s Plzní máme odtipováno již devět utkání, což je poměrně hodně za tak krátkou dobu. A jak si vedete? Blíží se také tipování na speciální zápas.

červenec 2007

 • Tak po delší odmlce jsme konečně spustili nový ročník tipovací soutěže, ve kterém už konečně vyhrajete zajímavé slávistické ceny. Tipovačka prošla několika drobnými změnami, které byste měli přivítat. Takže už neváhejte a běžte tipovat, pokud vás zajímá více, tak čtěte dále. Pozor, tipujte již utkání Žilina - Slavia!

červen 2007

 • Tak jsme se konečně dostali k vyhlášení výsledků tipovačky za sezonu 2006/2007. Tentokrát to však nebude žádné terno, ale vše pro příští sezonu napravíme. Celkovým vítězem se s přehledem stal Redwhite a získává tak originální dres Slavie od Umbro.

červenec 2006

 • Tipovačka skončila před dlouhou dobou, ale teprve teď si konečně budete moci vyzvednout ceny. Pravidla pro vyzvednutí však budou přísná!

leden 2006

 • Před třemi týdny nám skončila podzimní sezona a pro vás taky skončila první část tipovačky. Jak jsme slíbili, odměníme prvních pět soutěžících věcnými cenami. Soutěž však nadále pokračuje. Velká část z vás se navíc může radovat z tiketu v hodnotě 50 Kč od Chance.

prosinec 2005

 • Po utkání s Ostravou bylo celkem rozdáno 148 tiketů. V posledním kole bylo odměněno pět lidí. Aktuální seznam si můžete prohlédnout níže. Přečtěte si taky informace o způsobu předávání tiketů. Nezapomeňte, zbývají poslední dvě kola podzimní části, ale končí se až po jarní!

listopad 2005

 • Po něco delší odmlce opět přinášíme statistiky z tipovačky. Můžete si prohlédnout zároveň čtyři poslední kola, která nebyla zveřejněna. A zvláště v zápase se Slováckem se rozdalo rekordních. První místo si nadále hlídá Maikl, vedení dokonce zvýšil, ale pořadí na dalších místech se neustále mění. Jinak se už rozdalo úctihodných 140 tiketů.

říjen 2005

 • V šestnáctém kole jste měli možnost tipovat vítězné derby se Spartou. Výsledek 4:1 vůbec nikdo neočekával, takže si lidé připisovali body za první poločas a střelce. První místo nadále okupuje Maikl. Sázkové tikety tentokrát nikdo nevyhrál.

 • V patnáctém kole správně tipnuli výsledek pouze tři lidé, i proto se prakticky nezměnilo pořadí, pouze vedoucí Maikl si upevnil vedení. Tentokrát se nerozdaly žádné tikety.

 • V tomto kole se rozdalo maximálně nejvíce bodů. Vedoucí Maikl jako první pokořil hranici sta bodů. Jeden tipující - Nosic, tipl přesný výsledek včetně obou poločasů a využil žolíka, díky tomu se posunul na druhé místo. Tiketů se tentokrát rozdalo 19. Poprvé se také rozdával jeden bod za tipnutí.