Přípravná utkání

Slavia B – Bohemians

V dalším přípravném zápase dnes béčko remizovalo s Bohemkou, když inkasovalo dva góly v rozmezí čtyř minut.

Do brány se dnes postavil Michal Václavík, který je na odchodu do Mladé Boleslavi, v útoku se ve druhém poločase představil Michal Otočka, který měl minulý týden drobné zdravotní potíže. Všichni hráči přežili zápas bez újmy na zdraví, což můžeme považovat za štěstí - v sobotním zápase Žižkova proti Bohemce přišla Viktorka o dva hráče. "Víme, že zápasy s Bohemkou bolí vždy, takže se na to hráči připravovali, k žádnému zraněné však nedošlo. Jsem samozřejmě rád, hrálo se na těžkém terénu," řekl po utkání trenér béčka Pavel Trávník. První poločas Slavie vyhrála 1:0, ve druhém však zkraje hned dvakrát inkasovala. "V první půli jsme byli hodně agresivní, nepustili jsme Bohemku do šancí, mohli jsme přidat ještě gól. Ve druhém poločase Bohemka otočila během čtyř minut, dostali jsme úplně zbytečné góly. Od 20. minuty však na hráčích bylo vidět, že chtějí vyrovnat," zhodnotil zápas trávník. Druhou branku slávistů vstřelil Tomáš Jirásek až v 80. minutě. Další přípravný zápas sehraje béčko v neděli v Edenu proti Kladnu, hraje se od 14 hodin. Někteří hráči možná doplní tým áčka v sobotním zápase v Regensburgu. Původní plánované sobotní střetnutí s rezervou Kladna nakonec odehraje dorost. Slavia B - Bohemians: 2:2 Sestava Slavie: Václavík - Budějský, Chleboun, Martin Zachariáš (46. Vaněk), Balík - Vondráček, Dubský (46. Knobloch), Kotrba, Buryánek - Stejskal (46. Otočka), Jirásek Góly Slavie: 20. Buryánek, 80. Jirásek