únor 2018

• Konečně nám po dlouhé zimní přestávce opět začíná ligová kopaná, slávisty na úvod čeká jeden z papírově nejsnazších soupeřů, tedy Jihlava. Zápas, který začne v 16:30 nabídne netradičně ČT2.

prosinec 2017

• V posledním podzimním ligovém zápase porazila Slavia Baník Ostrava 2:1 brankami Škody a Frydrycha, v druhé půli však slávisté nepředvedli kdovíjak pohledný výkon. Poznámka: Již můžete hodnotit hráče!

listopad 2017

• Uteklo to jako voda a již tu máme poslední letošní, 16. ligové kolo. Slavii čeká utkání s ostravským Baníkem, kterého i přes šikanózní páteční termín přijede podpořit velká skupina jeho příznivců. Minimálně po fanouškovské stránce atraktivní zápas nabízí ČT Sport.

• Slavii čekala v 15. kole HET ligy velká výzva v podobě zápasu v Jablonci, kde sešívaní nevyhráli již po dobu dlouhých osmi let. Během povedené první půle to vypadalo, že se historie bude přepisovat, ale ve druhé půli slávisté postupně přestali hrát a po remíze 1:1, tak prokletí nadále trvá.

• Po úspěšném zápasu v Izraeli dále pokračuje naše nejvyšší soutěž. Slavia se utká s dalším týmem ze středu tabulky, tentokrát zajíždí na chladný sever k zápasu s Jabloncem. Zápas výjimečně nenabízí žádná televize.

• Slávisté v Edenu nadělili Dukle bůra v zápase, ve kterém byly tři body povinností. Dvě branky zaznamenali Škoda se Zmrhalem, výhru pak pečetil Souček.

• Podzim se nám blíží ke konci, přesto ještě tři zápasy čekají. Předposlední domácí zápas bude s Duklou, která zatím nasbírala méně bodů, než asi čekala. Slavia se před kamerami O2 Sport pokusí zabránit tomu, aby si svou bodovou sbírku rozšířila.

• Slavia hrála důležitý zápas na půdě prozatimního lídra tabulky z Plzně. První půle byla vyrovnaná, ve druhé Viktoria přidala a v závěru nakonec rozhodla o své výhře. Slavia se tak bude do boje o titul vracet už jen velice těžko...

• Jeden z nejklíčovějších zápasů podzimu. Zápas, který ještě může sešívaným uchovat alespoň nějakou šanci na obhajobu mistrovského titulu. Zápas proti plzeňské Viktorii, dosavadnímu suverénnímu vládci soutěže, nabídne O2 Sport.

říjen 2017

• Slavia vyhrála na Slovácku ve 12. kole ligy jasně 3:0 a udržela se tak na druhém místě tabulky. O branky se postarali Souček, Škoda z penalty a van Buren.

• Po porážce s Libercem budou slávisté pokračovat dvojbojem venku. Prvním soupeřem bude Slovácko, které zatím zažívá nevýraznou sezónu. Zápas nabídne ČT Sport.

• Slavia prohrála v 11. kole v Edenu s Libercem 1.2, když v první půli neproměnila několik slibných šancí a ve druhém poločase se nechala zcela pohltit negativními emocemi souvisejícími s hrou hostí a domnělými křivdami od sudího Pechance. Čestný gól vstřelil z poslední akce zápasu Tomáš Necid. Aktualizováno: Už můžete hodnotit hráče, omlouváme se za pozdní spuštění hodnocení.

• Zápasy nyní probíhají v rychlém sledu. Po čtvrtečním zápase Evropské ligy na sešívané čeká v dalším kole HET ligy liberecký Slovan. Zápas nabídne živě O2 Sport.

• Po reprezentační přestávce se Slavia představila v Karviné, kam se vydala s jasným cílem získat první vítězství na půdě soupeře v sezoně. To se povedlo, když svého soupeře slávisté zdolali přesvědčivě 2:0.

• Po další nepříliš zajímavé reprezentační přestávce se nám opět rozbíhá liga, která se nadcházejícím kolem překlopí přes svoji první třetinu. Slavii v 10. kole čeká Karviná, dosud 12. tým tabulky. Zápas nabídne ČT Sport.