Archiv aktualit

• Mládež

Derby víkend dopadl pro sešívané snad až nad očekávání dobře. Žádný z pěti mládežnických týmů neodešel ze zápasů proti Spartě bez bodu!

• Hráči Slavie

Slavia doma zvítězila po více než šesti měsících a snad se definitivně odlepila od bojů o ligové bytí a nebytí. Nedá se ale říci, že by sešívaní svým výkonem proti slabým Budějovicím fanoušky přesvědčili.

• B-Tým

Dvě hodiny před zápasem áčka odstartoval také ligový zápas juniorky, která hostila na Xaverově Třinec. V zápase branka nepadla, poločas ale odehrál Milan Černý.

• Fortuna liga

Slavia v důležitém zápase porazila České Budějovice 2:0 brankami Milana Škody, v první půli zahodila spoustu šancí, ve druhé naopak předvedla ostudný výkon a téměř dokázala i tento zápas ztratit.

Slavii čeká v neděli ojedinělá událost. Bude hrát totiž soutěžní zápas ve svůj úřední čas. Soupeřem v tento netradiční den budou poslední České Budějovice. Tento šlágr kola pak poměrně logicky nenajdete v televizních programech.

Slavia nevyhrála už osm zápasů, v nich navíc získala jen dva body. Vytvořila tak nový rekord v nejslabší osmizápasové sérii. Věděli jste, že doposud nejslabší taková série skončila vysokou výhrou v Edenu nad Českými Budějovicemi?

• Mládež

Po krátké odmlce přinášíme opět výsledkový servis mládeže, tentokrát za uplynulé dva týdny. Upozorňujeme rovněž, že v sobotu 2. května můžete na Strahově zajít na derby týmů U19, U15 a U14, v neděli pak v Edenu na derby v kategoriích U13 a U12.