Hráči Slavie

květen 2018

• Malé derby na Julisce sice nenabídlo strhující podívanou, i tak ale mohou být fanoušci sešívaných spokojeni, protože Slavia si celkem v poklidu dokráčela pro důležité tři body za výhru 2:0.

• Slávisté dokázali potvrdit dobrý výkon proti Plzni a přesvědčivě porazili i na jaře silný Jablonec. Ba co víc, výhra znamenala zisk domácího poháru po 16 letech!

• Slavia v souboji dvou prvních týmů tabulky předvedla vynikající výkon a minimálně tím oddálila korunovaci vedoucí Plzně. Ta se v Edenu nezmohla ani na střelu na branku a zaslouženě odjela domů bez bodu.

duben 2018

• Bolestnou domácí ztrátu se Slováckem, které hraje ve druhé polovině tabulky, museli včera skousnout všichni slávisté. Hráči v sešívaném sice soupeře po většinu zápasu dokázali zatlačit, ale kýžený gól nevstřelili.

• Vypjatý zápas na půdě pohárového aspiranta z Liberce nabídl sice maximální nasazení všech účastníků, ale byl až příliš skoupý na fotbalovost. Slavia navíc nedosáhla na kýženou výhru a brala jen bod za bezbrankovou remízu.

• Slavia zvládla semifinále MOL Cupu na domácí půdě s Boleslaví a po dlouhých šestnácti letech se může těšit na finále! Co víc, sešívaní předvedli i zlepšený výkon oproti předchozím zápasům.

• Slavia si v přestřelce poradila doma s Karvinou. Ač sešívaní vyhráli a padlo hodně branek, tak mají svěřenci trenéra Trpišovského stále hodně na čem pracovat.

• Domácí zápas se Zlínem se Slavii vůbec nevydařil, když nezískala ani bod. Sešívaní tím nevyužili zaváhání Plzně a zřejmě definitivně mohou přestat snít o titulu.

březen 2018

• Derby, které nemá dlouhá léta obdoby, bylo včera k vidění na Letné. Spartě nestačilo ani poločasové vedení o tři branky a zápas po skvělé druhé půli od Slavie skončil smírně 3:3.

• Šlágr kola mezi druhou Slavií a třetí Olomoucí nezůstal za očekáváním, ba naopak nabídl to nejlepší, co naše liga nabízí. Fanoušky sešívaných pak jistě potěšilo, že po fantastickém obratu zůstaly 3 body doma v Edenu.