Archiv aktualit

• Rozhovory

Jaroslav Černý nastoupil po delší době v základní sestavě, navíc na netradičním postu útočníka. Připsal si krásnou druhou branku, po zápase ale řekl: "Musíme řešit hlavně páteční zápas s Baníkem."

• Domácí pohár

Slavia postoupila do čtvrtfinále Ondrášovka Cupu po výhře 3:0 nad druholigovou Viktorií Žižkov, všechny branky padly v rozmezí šesti minut první půle. O postup do semifinále se Slavia na jaře utká s postupujícím z duelu Č. Budějovice - Teplice.

• O Slavii

Béčko, dorosty i všechny žákovské týmy o víkendu zvítězily. D žáci přezimují na prvním místě tabulky své soutěže a blízko stejnému úspěchu je před posledním podzimním zápasem také A dorost.

• Archiv

Béčko bez Adama Hlouška, zato s uzdraveným Valešem v brance, porazilo rezervu Plzně. Z kádru A týmu nastoupili dále Palko, Hurka a Vomáčka.

• Ženský fotbal

Slávistky v posledním podzimním zápase získaly tři body za výhru 4:0 v Plzni. Juniorkám se také dařilo a vezou výhru 2:1. Zápasy odehrály i žákyně, tentokrát proti Spartě. Starší prohrály těsně 0:1, mladší neuspěly vysoko 1:7.

• Fortuna liga

Slávisté doma naprosto propadli při bránění centrovaných míčů a utrpěli debakl od Jablonce. Fanoušky naštval nejen výkon slávistů, ale také arogantní chování hráčů Jablonce a trojice rozhodčích.

• O Slavii

Velký výběr zápasů přináší nadcházející víkend - všechny mužské či chlapecké týmy hrají doma, žákyně navíc hrají derby, tedy také v Praze. Po pátečním ligovém zápase můžete například absolovovat v sobotu v Edenu maraton čtyř žákovských utkání v řadě a v neděli zajít na Strahov na béčko.

Gambrinus liga po tomto víkendu uzavře svou první polovinu, Slavia v rámci patnáctého kola přivítá Jablonec. Hraje se v pátek v 20:15 před kamerami Nova Sport.

Čtrnácté podzimní statistické okénko přináší mimo jiné zhodnocení dosavadního působení Michala Petrouše v roli hlavního trenéra.