Archiv aktualit

• Archiv

Slávistické béčko prohrálo s rezervním týmem Žižkova o jedinou branku, která padla v 88. minutě.

• O Slavii

Nejlepší jarní střelec slávistické juniorky, útočník Milan Vukovič, přestoupil do Jablonce. "Myslím si, že v Jablonci mám větší šanci se prosadit než ve Slavii, nechtěl jsem hrát další rok za béčko třetí ligu," řekl útočník našemu webu.

• O Slavii

Konečně se vrátilo léto a příjemný slunečný den si zpestřili slávisté focením na plakát a kartičky na novou sezonu. Příjemným překvapením bylo vidět Vladimíra Šmicera opět ve fotbalové výstroji. Prohlédněte si 89 fotografií.

• Názory

Nejdříve bych chtěl požádat všechny z vás, kteří neradi čtou kritiku na svůj klub a odsuzují všechny, kdo ji píšou, aby tenhle článek ani nečetli. Ztratíte tím pouze čas.

Chtěl bych se zamyslet nad "pár" problémy naší milované Slavie ze strany vnějšího fungování. Pokud loňská sezona byla po sportovní stránce považována za pohádkovou, tak z té stránky fungování klubu pro fanouška by se mohl hodnotit poněkud kritičtěji.

• Reprezentace

Slávista Tomáš Necid je na mistrovství Evropy do 19 let k nezadržení, v semifinálovém utkání vstřelil svou čtvrtou branku na turnaji, přesto však Česko nepostoupilo, když dostalo v poslední minutě prodloužení rozhodující branku.

• Archiv

Slávistická juniorka vysoko porazila rezervu Příbrami, dva góly vstřelil Honka. Všechny slávistické branky přitom padly v prvním poločase.

• Přípravná utkání

Fotbalisté Slavie v předposledním přípravném utkání porazili fotbalisty Hradce Králové 3:2, když se trefili Šenkeřík, Toleski a Volešák. Generálka na ligu nás čeká v neděli proti reprezentaci Íránu.