B-Tým

březen 2016

• Juniorce se na hřišti Mladé Boleslavi nedařilo, ve 25. minutě prohrávala už 0:3. Gólman Řehák musel ze své sítě nakonec lovit míč šestkrát.

• V derby juniorek oplatila Sparta Slavii podzimní porážku, v Edenu zvítězila 2:0 a upevnila si vedení v čele tabulky.

únor 2016

• Juniorka veze z Brna prohru 2:5, přitom v 16. minutě vedla už 2:0.

• Výsledek a do jisté míry i průběh zápasu prvního mistrovského utkání juniorky na jaře dnes jako by kopíroval páteční duel A týmu s Jihlavou. Po několika neproměněných šancích z prvního poločasu skončil také 0:0.

• Juniorka v prvním přípravném utkání po návratu ze soustředění na Kanárských ostrovech porazila divizní Horní Měcholupy 4:0.

leden 2016

• Juniorka se od soboty připravuje na Las Palmas, včera sehrála přípravné utkání s místním týmem na úrovni divize, přesvědčivě vyhrála a Fotr s Valentou nastříleli hattrick.

• V mrazivém večeru odehrála juniorka poslední přípravný zápas před odletem na Kanárské ostrovy a s třetiligovým soupeřem prohrála 2:3.

• Juniorka Slavie v prvním přípravném zápase porazila divizní Chomutov vysoko 6:1, dvakrát se trefil Diop, po jedné brance přidali Vavrouš, Veselý, Valenta a Kocourek.

prosinec 2015

• Juniorka bude během zimní přípravy trénovat na Xaverově a na soustředění zamíří na Kanárské ostrovy,

listopad 2015

• Juniorka Slavie schytala v Ostravě debakl 0:4 a přepustila svému soupeři druhou příčku v tabulce.

• Mladí slávisté rozstříleli na Xaverově Třinec 6:0, branky vstřelilo šest různých střelců, mezi nimi si připsal svou premiérovou trefu v sešívaném také Libor Holík.

• Juniorka posílená o hráče áčka veze tři body z Hradce Králové. První soutěžní zápas odehrála posila ze Slovácka Libor Holík.

• Juniorka o víkendu podlehla doma Dukle 1:3, jedinou branku vstřelil z penalty Lukáš Veselý.