Archiv aktualit

• Liga mistrů

Slavia se ve druhém předkola LM utká s bosenským Leotarem Trebinje, který dokázal doma porazit Grevenmacher 2:0, přestože od 35. minuty hráli o deseti za vyloučení levého obránce Milenkoviče, který tak proti nám nebude hrát. Obě branky Leotaru dal záložník Kerkez. Již tento pátek se navíc dozvíme potencionálního soupeře pro třetí předkolo.

• Soutěž

V první kole tipovačky si pouze jeden člověk připsal body a to za správné tipnutí druhého poločasu …

• Domácí pohár

Po nepřesvědčivém výkonu a štěstí při penaltách nakonec Slavia postoupila do třetího kola čMFS. V článku si můžete prohlédnout i pár fotografií ...

• O Slavii

Brankář Michal Václavík nakonec neodešel na hostování do Blšan, protože se zástupci Slavie a Blšan nedohodli na podmínkách. Václavík podepsal smlouvu na půlroční hostování v Příbrami, která o něj jevila zájem již delší dobu.
    Tým Slavie opustil útočník Tibor Tokody, který odjel domů do Maďarska - do zítřka by se měly doladit detaily ohledně jeho smlouvy.

• Fanoušci Slavie

Slunečné počasí, vše pěkné kolem tradiční poutě v tomto městečku mezi Nymburkem a Jičínem. A především plný stadiónek! Rožďalovičtí nenechali nic náhodě a zopakovali tak loňskou premiérovou výhru nad místními spar?anskými rivaly.

V poháru čFMS se utkáme s Náchodem, který si poradil s Novým Bydžovem 2:0. Zápas se hraje již v úterý 22. července od 17:00.

• Statistické okénko

Slávistům skončily přátelské zápasy a již začne vše naostro. Kdo si v přípravě nejvíce zahrál? Kdo byl nejlepším střelcem? Kolik se objevilo hráčů? Na to vše vám odpoví tento článek.

• Reprezentace

Na mistrovství Evropy hráčů do 19 let získá slávista Lukáš Nachtman minimálně bronzovou medaili. V dnešním zápase česko porazilo Anglii 3:0 i díky Nachtmanově brance a zajistilo si z druhého místa postup do semifinále, ve kterém se utká ve středu od 20:00 s Itálií. Náš hráč zatím odehrál všechny tři zápasy.